TradeValley Logo

@2020 Tradevalley.com. All rights reserved

Bozoklar Makina Kimya Petrol Ürünleri Turizm İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş.

Körfez / KOCAELİ, TR

2nd year with TradeValley Verified Supplier Rating Not enough ratings

Transactions : Not enough information Response Time : Not enough information Year Established : Not enough information

Hakkımızda

Bozoklar Makine Kimya A.Ş. 2005 yılında İzmit ili Körfez ilçesinde küçük ölçekli bir işletme olarak faaliyete başlayarak 31.07.2015 tarihi itibari ile son halini almıştır. İlk etapta kendi markası olan ZEMMAS markası ile oto şampuanı ve kimyasallarını üreterek kendi bölgesinde pazarlama faaliyetlerini sürdürmüştür. Zamanla akaryakıt istasyonlarına araç yıkama makinaları ve bu makinalara ait kimyasalları şirket bünyesinde üreterek kendi bölgesinde önemli bir servis ağı kurmuştur. Takip eden yıllar içerisinde halı temizleme kimyasalları ve otomatik halı yıkama makinaları imalatı ile şirket bünyesindeki faaliyetlerini daha da genişletmiştir.

Bugün Türkiye’nin birçok ilinde ve dünyada birçok ülkede merkezi sistem makine kurulumu ve sonrasında yedek parça ile birlikte servis hizmeti veren firmamız kimya alanında hep daha iyiyi hedefleyerek ilerlemiştir. Şirketimizin bünyesinde bulunan deneyimli kimya mühendislerinin AR-GE çalışmaları sonucu sektörde lider konumundadır.

2018 yılında şirketimiz oto temizlik kimyasalları ve halı yıkama deterjanları alanında müşterilerimizin talep ve beğenilerinden aldığı güçle, evsel grup alanında faaliyet göstermek ve yeni istihdam sağlamak adına çalışmalara başlamıştır. 2019 yılı itibari ile Türkiye’nin önemli madenlerinden biri olan BOR madeninden otomatik makinalar için BORLINE markası adı altında sıvı çamaşır deterjanını %100 yerli ve milli olarak üretimini gerçekleştirmiştir. Dünyada bir ilk olan bu deterjan petrol türevlerini bünyesinde ihtiva etmeyen, 7 enzimli, kendinden yumuşatıcılı ve en önemlisi insan sağlığı için çok önemli bir maden olan BOR madenini kullanarak Türkiye ve tüm dünyada bir ilki başarmanın sevincini yaşamaktadır.

Şu an 4.500 metre karelik tesislerimizde oto temizlik ve bakım ürünlerinin yanı sıra BOR katkılı sıvı el sabunu, elde bulaşık deterjanı ve çamaşır deterjanı üretmekteyiz. Kısa sürede sizlerden aldığımız teveccühten ilham alarak çeşitliliğimizi artırmak ve hep en iyiyi sizlere sunmak adına AR-GE çalışmalarımıza son hız devam etmekteyiz.

 

Live RFQs Live Leads
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities